Het was pas in 1952 dat het eigenlijke MELI PARK ontstond.
Het oorspronkelijke gebouwencomplex werd uitgebreid met drie feestzalen. Verder was er onder andere een exotisch vogelpark in een prachtig aangelegde tuin.
Zo ontstond Meli Park en het werd stilaan een begrip voor honing, voor een zondagse uitstap en voor de plaats, waar allerlei familiefeesten plaatsvonden. Samen met de Zoo van Antwerpen en de grotten van Han werd Meli Park synoniem voor een ontspannen en leerrijk dagje uit.
In de jaren zestig breidde het park regelmatig uit. Er waren de schoolreizen voor de kinderen en de groepreizen voor de volwassenen. Ook de Fransen ontdekten inmiddels Meli Park en zorgden, op zondagavond, voor overvolle wegen tussen Veurne en Ieper, tot aan de franse grens.
In de jaren zeventig ontstonden meerdere parken, met telkens andere, nog grotere attracties: Bobbejaanland, Bellewaerde en Walibi. De vrije tijd nam toe en het grote publiek kwam er zich graag vermaken.
Met de komst van Euro Disney in Parijs, begin de jaren ’90, veranderde het parkbeeld drastisch. Parken werden “big business” en bezoekers werden echte toeristen. Ze gingen als maar verder op reis.
Einde 1999 besloot de familie Florizoone hun Meli Park over te laten aan een grote Vlaamse mediagroep. De toekomst als kind- en familievriendelijke park was hiermee veilig gesteld.
MELI is vandaag een bedrijf zoals het door de stichter oorspronkelijk was bedacht: het natuurproduct honing ter beschikking stellen van een breed publiek.
Dit gebeurt nu vanuit een gloednieuw, modern gebouw in Veurne. En de vertrouwde Meli producten van vandaag, dragen in zich nog steeds de herinnering aan meer dan 60 jaar Meli Park.